Kessy- Úvod

17. ledna 2009 v 14:41 | _°°_Nadullka_°°_ |  Kessy

Ahojky.. Tak to jsem já Kessy Hilson.. Narodila jsem se ve Stříškově kde jsem vyrůstala.. jako malá jsem měla krásné dětství až do mých 14ti let... V den mých 14tin mi zemřel otec.. Po otcově smrti se staválo čím dál víc krizí .. Budu vím je podrobně poyprávět a přitom ukazovat můj nový domeček v Žedotíně.


Ještě než jsem se odstěhovala, před tou tragédii jsem dostala psa, nebo lépe řečeno Fenu. Jmenuje se Lara ..
A abych to skrátila ve 14ti mi zemřel táta.. Nějakou dobu jsem to nemohla překousnout, protože jsem svého tátu velmi milovala.. Ale asi po roce jsem se s tím smířila díky mému bývalému klukovi Jeremymu .. A právě díky němu jsem se vlastně ve s vých 20ti odstěhovala a jsem tam kde teď jsem.

Tehdy jsem měla nejlepší kamarádku ... Mno a jednoho dne se stalo to, že jsem přišla k Jeremymu domů.. Myslela jsem že mu tím udělám radost .. Ale místo toho abych viděla krásný úsměv na jeho tváři, tak jsem ho viděla s nějakou holkou v posteli !! Okamžitě jsem vzala roha ... Před jeho barákem jsem se rozeběhla a kapky slz mi padali z očí... A on zamnou ještě běžel polonahý a křičel na mě : "Když to byl jen sex, nic pro mě neznamenal" ...
Tehdy jsem běžela okamžitě domů do svého pokoje a volala své nejlepší kamarádce ... A všechno jsem jí do podrobna řekla... A ta řekla jestly bychom se nemohli sejít.. Tak jsme se sešli na našem oblíbeném místě.. Kde mě utěšovala .. Ale zrovna v tu chvíli šel kolem Jeremy.. A řekl Suzane : "Co to tady jako nacvičuješ ?! .. Když ty v tom jedeš taky, ty jsi to po mě chtěla, ty jsi mě svedla a nedokážeš jí to říct ? " V tu chvíli mi to došlo že vlastně můj kluk a moje nejlepší kamarádka spolu spali a já je ještě k tomu viděla ! Okamžitě jsem běžela domů ...
Nakonec jsem to všechno řekla mámě.. A ještě jsem se jí zeptala jestly by to tady beze mě vzládla kdybych se odstěhovala.. Řekla ať jsi klidně jdu kam chci.. A nakonec jsem si sedla k netu a hledala nějaký domy na prodej .. A našla jsem ten svůj .. O týden později sem si zbalila kufry a s Larou jsme se tam odstěhovali .. A tak vlastně začíná náš príběh.
_Pokračování příště_
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirec Mirec | Web | 17. ledna 2009 v 18:40 | Reagovat

Ahoj, keď chceš, môžeš sa zapojiť do Miss Sims 2009. Budem veľmi rád, lebo potrebujem súťažiacich, xD

2 Eliska Eliska | 18. ledna 2009 v 12:09 | Reagovat

Vypada to dobre.. :) ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.